» Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu www.plastikidlelektrotechniki.pl z dnia 5.04.2018

Sklep
 to strona internetowa  www.plastikidlaelektrotechniki.pl, za pomocą której można dokonywać zakupów na odległość.

Sklep prowadzony jest przez firmę Elmark  Maciej Słowikowski znajdująca się na ul. Beckera 6, 33-110 Tarnów NIP 993-013-42-77  REGON
120206510
zwaną dalej Elmark.

Dane kontaktowe:
Kontakt z obsługą sklepu poprzez:
e-mail: sklep@plastikidlaelektrotechniki.pl
telefon: 14 692 67 06

Płatności za zakupy w naszym sklepie można dokonać na trzy sposoby:
- płatność przelewem
- płatność PayU
- płatność za pobraniem

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich. Na czas dostawy składa się czas przygotowania paczki oraz czas realizacji zamówienia przez firmę kurierską (zwykle 1-2 dni robocze). Zamówienia zapłacone lub z złożone z płatnością za pobraniem do godz. 9.00 w dniu roboczym są przygotowane i przekazane tego samego dnia kurierowi.
Prosimy o zwrócenie uwagi, że czas realizacji przez firmę kurierską nie zależy od nas i czasami może być wydłużony. Na życzenie przesyłamy nr listu przewozowego i zachęcamy do śledzenia przesyłki.  Elmark zastrzega prawo wysłania paczek własnym transportem. 

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych lub braków w dostarczanym towarze będą rozpatrywane tylko w przypadku sporządzenia w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego w momencie odbioru przesyłki. Protokół musi zawierać stan towaru i opakowania, datę, podpis kupującego i przedstawiciela firmy spedycyjnej. Reklamacje należy zgłosić e-mailem na adres sklepu sklep@plastikidlaelektrotechniki.pl

Zwroty przyjmujemy od osób fizycznych będących konsumentami w terminie do 14 dni. Zwracany towar musi być fabrycznie nowy, w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Zwrot opłaty następuje wyłącznie na wskazany rachunek bankowy lub w kasie sklepu. Nie przyjmujemy zwracanych przesyłek za pobraniem. Koszty zwrotu pokrywa kupujący.


Dane osobowe
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku ze świadczeniem usługi drogą elektroniczną jest Elmark. Dane osobowe są przetwarzane w celu zawierania i wykonywania umów sprzedaży towarów za pośrednictwem sklepu. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi transportowe.

Zdjęcia produktów mogą dotyczyć całej grupy produktowej i mogą nie odzwierciedlać konkretnego asortymentu rozmiarowego.

Ceny produktów w sklepie zawierają VAT, są cenami brutto.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl